Alan Adı Bedava


Alan adı bedava kampanyası ile hizmet veren firmalar bulunuyor. Bu firmalar alan adı bedava kampanyası ile hedefledikleri müşterilere hizmetlerini ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Alan adı bedava kampanyası ile her firma alan adını değiştirmek veya yeniden almak isteyenlere hizmet vermemektedir. 

Ücretsiz alan adı sağlayarak diğer hizmetlerin satışında önemli hedefler belirlemiş olan bu firmalar sayesinde kullanıcı tarafında olan insanlar da önemli avantajlar elde etmektedirler. Diğer birçok hizmeti zaten almak zorunda olan kullanıcıların alan adı bedava hizmeti ile kâr sağladıklarını söyleyebiliriz. Ücretsiz alan adı veren firmalar da bu işten oldukça kârlı çıkmaktadırlar.

Bedava Alan Adı

Bedava alan adı yukarıda bahsettiğimiz koşullarda bazı sunucular tarafından internet sitesi oluşturan kişilere sağlanan avantajlı uygulamalardır. Alan Adı Bedava  hizmeti  ile kullanıcıların web sitesi için katlandıkları maliyetlerin azaltılması ve bu sayede de yazılım firmalarının tercih edilirliğinin arttırılması hedeflenmektedir.

Ücretsiz Alan Adı Alma

Ücretsiz alan adı alma konusunda hizmet veren firmaların sağladığı bu hizmeti kullanmak ve satın almak için internetten araştırma yaparak bu firmalar hangi firmaların olduğunu ve hangi alan adlarını bedava ve ücretsiz alan adı alma ve sağlama kapsamında verdiklerini öğrenmek mümkündür.

 Bedava alan adı alma konusunda hizmet veren firmaların tamamı aynı zamanda domain sağlayıcılar oldukları için internet sitelerinin ilk yazılımlarını takiben almaları gereken domain adlarını veren siteler olarak faaliyet yürütmektedirler. Ancak bedava alan adı alma için özel bir arayış içinde olan insanların beklentilerini karşılamak ve bu insanların da web sitelerini kendi sunucularına bağlamak için farklı seçenekler sunan sunucular ise bedava alan adı alma konusunda daha fazla inisiyatif alabilmektedirler.

Bedava alan adı almak için size bu hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Sizde internetten size uygun olan bir çok önemli firmaları araştırabilirsiniz. Bedava alan adı sağlayan firmalar bedava .com alan adı uzantısı dışında bir çok uzantı içinde satın alma fırsatı veriyolar. Bedava .com alan adı dışında ki, .net, .biz, .xyz, .org, .com.tr, .info, .top, ve .blog gibi bir çok uzantıdan birini tercih edebilirsiniz.